E-Ticaret Finansmanı ile İşinizi Nasıl Büyütebilirsiniz?

İşletmeciler ani büyümeler karşısında stok problemleriyle karşı karşıya kalabiliyorlar. Bu durumda E-Ticaret Finansmanı ile siz, büyüyen işletmecilerimizin yanında yer alarak, stok sıkıntınızı beraber aşarak büyümenize ivme kazandırıyoruz. E-Ticaret Finansmanı hizmetine ilişkin başvurular, çok hızlı bir şekilde değerlendirilerek sonuçlanmaktadır. Hemen başvurmak için yukarıda bulunan hemen başvuruna tıklayabilirsiniz.

Uzun zamandan beri E-Ticaretçiler finansman bulmakta çok zorlanıyorlardı. Uzun ve meşakkatli başvuru süreçleri, ihtiyaçları olan onayları alamamaları ve zorlu geri ödeme koşulları… Bunlar E-Ticaret sektöründeki kişilerin işlerini büyütmelerinin önündeki engellerden sadece bazılarıdır. E-Ticaret finansmanı ve pandemi ile birlikte büyüyen E-Ticaret pazarında işini büyütmek ve sayılı E-Ticaret pazaryeri mağazaları arasında yerini almak isteyen satıcılara, sermayelerinin yetersiz olduğu noktada onlar adına ürünlerini temin ederek, sattıkça esnek bir şekilde geri ödeyebildikleri bir model sunuyoruz. 

Peki Bu Model Nasıl Çalışıyor

Finansmandan yararlanmak isteyen E-Ticaret satıcıları öncelikle, Türkiye veya global pazaryerlerindeki mağazalarında satmak istedikleri ürünü ve tedarikçilerini seçerler. Pazaryeri satış bilgilerini kolay bir şekilde platformumuza bağlamaları sonrası bu bilgiler en uygun finansman planı hazırlanması için analiz edilir. Veri korunması ilkelerine ve hukuka uygun olarak edindiğimiz ve gizliliği korunan bilgilerin temini sonrası sözleşme imzalarının tamamlanması ile tedarikçiden seçmiş oldukları ürünleri onlar adına WorqCompany satın alır. Kendi depolarının bulunup bulunmaması gözetilerek yapılan özel fiyatlamayla temin edilen ürünler depolara yönlendirilir. 

Satıcıların bu adımda tek yapması gereken, ürünlerini satmaya ve büyümelerini hızlandırmaya başlamak! 

Satıcılar satış yaptıkça,  tahsilat döngülerine uygun bir plan ile esnek bir şekilde ve sürpriz maliyetlerle karşılaşmadan WorqCompany’e ürünlerin bedelini ödemeye başlayabilir. İhtiyaç duyduklarında ise bu hizmete yeniden başvurabilirler.

E-Ticaret Finansmanından Kimler Yararlanabilir?

Türkiye’de aktif şirketi olan, Türkiye veya global  pazaryerlerinde en az 6 aydır aktif satış yapan ve son 3 aydır ortalama aylık cirosu en az 50.000 TL olan E-Ticaret satıcıları, E-Ticaret Finansmanı’na başvurabilirler. E-Ticaret satıcıları tarafından yapılacak E-ticaret Finansmanı hizmetine ilişkin başvurular çok hızlı bir şekilde değerlendirilerek sonuçlanır.

Böylece pazaryerlerinin büyük indirim kampanyalarını, özel günlerdeki yoğun müşteri taleplerini, tedarikçilerinin toplu alımlarda sunduğu indirim fırsatlarını kaçırmaz ve aynı zamanda da rakiplerinden önce pazar taleplerine cevap vermiş olurlar. Bu sayede işini çok hızlı büyütmek ve Türkiye ve global pazaryerlerindeki sayılı mağazalar arasında yerini almak isteyen E-Ticaret satıcıları hemen E-Ticaret Finansmanı’na buradan başvurarak beklemeden satmaya ve kazanmaya başlayabilirler.

E-Tİcaret Fİnansmanı

Siz de E-Ticaret Finansmanı ile İşini Büyütenler Arasında Yerinizi Alın