"...İngiltere‘de şirket kuruluşu ile ilgili tüm prosedürlere hakim bir partnere ihtiyacımız vardı."
Hİkâye

Forved

"...WorqCompany’nin desteğiyle birlikte neredeyse Türkiye’deki ciromuzu yakalamayı başardık."

MüşterİMİZ
Mikail Kozan
sektör
E-Ticaret
hİzmet/ürün
Teknoloji Ürünleri
kuruluş tarİhİ
6 Temmuz 2022

Mikail Kozan, Forved Teknoloji Kurucusu

Türkiye’de Forved Teknoloji olarak 10 yıldır bilişim sektöründe faaliyet gösteriyoruz.

Rekabetin yoğun olduğu ve çok güçlü rakiplerimizin olduğu ülkemizde büyümek hayli zor ve maliyetler zaten yüksek olmakla birlikte rekabet her geçen gün artıyor ve ticaret bizim için her geçen gün daha zor hale geliyordu.

Pandemi ile birlikte ülkemizde teknoloji ürünlerine talep artmış, ama diğer yandan da ithalat oldukça zor hale gelmişti, çünkü pandemi lojistikte çok büyük bir etki yaratmıştı. Dolayısıyla her geçen gün firmamızın hareket kabiliyeti elimizde olmayan sebeplerden yavaşlıyordu.

Daha sonra odak noktamızın neden sadece Türkiye olduğunu sorgulamaya başladık ve araştırmalarımız sonucunda bizim için en ideal pazarın UK olduğuna karar kıldık. Hep söylerim, eğer ışığı görüyorsanız koşmaya başlasanız iyi olur. Ticarette para kazanmak, fırsatları öngörebilmek ve vizyoner olmakla ilgilidir. Zaman kaybedemeyiz… Harekete geçmek için İngiltere‘de şirket kuruluşu ile ilgili tüm prosedürlere hakim bizi asla yarı yolda bırakmayacak bir partnere ihtiyacımız vardı. İşte tam bu noktada WorqCompany ile tanıştık, birkaç alternatif ile görüştükten sonra anladım ki WorqCompany işinde tam bir profesyonel, İngiltere’de şirket kurmak için yola kesinlikle bu arkadaşlarla çıkmalıyız dedim ve serüvenimiz başladı.

Sırtımızı tamamen WorqCompany’e dayadık, muhasebesel tüm operasyonlarımızı profesyonelce kendileri yönetiyor. Bütün muhasebesel yükü WorqCompany üstlendiği için kafamız rahat. Herşey yolunda ki, bu ticaret yaparken çok önemli. Bu sayede ekibimiz iş hacmimizi büyütmek ve yeni girdiğimiz pazarda kendimize yer edinmek için çeşitli stratejiler geliştirebiliyor. Forved Teknoloji olarak İngiltere’de kurduğumuz şirket ile Amazon üzerinden satış yapıyoruz. Henüz daha yolun başında olmamıza rağmen WorkCompany’nin desteğiyle birlikte neredeyse Türkiye’deki ciromuzu yakalamayı başardık. İnanıyorum ki gelecekte birlikte çok daha güzel işlere imza atacağız.

WorqCompany ailesine içtenlikle teşekkür ediyorum.

Mağazayı ziyaret edin.

Büyüme Hİkâyelerİ

Diğer Büyüme Hikayeleri

Ökkeş Ağca

“...Tecrübeleriyle yolumu aydınlatan WorqCompany ekibiyle çıktığım bu yolculukta ihtiyacım olduğu an sağladıkları gelir paylaşımlı E-Ticaret Finansmanını 2 defa kullanarak, birlikte pazaryerimin sürdürülebilirliği hatta büyümesi yönünde önemli adımlar attık.”

Devamını Okuyun

Astradevs

"...Hayallerimi gerçekleştirmek için çıktığım bu yolculukta gelir paylaşımlı E-Ticaret Finansmanı ve rehberim WorqCompany ile karşılaştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum."

Devamını Okuyun
E-Tİcaret Fİnansmanı

Siz de E-Ticaret Finansmanı ile İşini Büyütenler Arasında Yerinizi Alın