Hİkâye

Sayl

"...Youtube’da Tuğer Akkaya'nın kanalına konuk olan bir satıcının konuşmasına denk geldik. WorqCompany ile yürüttüğü işbirliğinin faydalarından ve sağladığı kolaylıktan bahsetmesinden sonra WorqCompany ile iletişime geçtik. 1 ay içinde stok gücümüzü ve çeşitliliğimizi 2 katına çıkardık."

MüşterİMİZ
Hakan Arslantürk
sektör
E-Ticaret
hİzmet/ürün
Ayakkabı
kuruluş tarİhİ
2014

SAYL’nin WorqCompany ile Büyüme Hikayesi 

   Günümüz koşullarında ticaretin ağırlıklı olarak nakit üzerinden dönmesinden dolayı sattığımız ürünleri çeşitlendiremiyor ve stoklarımız zayıf kalıyordu. Stokların zayıf kalması ve tükenmesi durumu satıcıyı birçok yönden olumsuz etkilediğini bildiğimiz için de bu konudaki eksikliğimizi gidermek için elimizi çabuk tutmaya çalışıyorduk. Çünkü eğer kısa sürede yakaladığımız yüksek satış hacmini, stoklarımızın yakalayamasını sağlayamazsak başarımızda kalıcı olamayacaktık. Ardı ardına gelen siparişler, olumlu yorumlar ve artan mağaza puanı ile yükselen satış oranımızın sonucunda biz de stoklarımızı nasıl güçlendirebileceğimiz üzerine arayışa koyulduk. 

   Araştırmalarımızın sonucunda birçok opsiyonla karşılaştık: bankalar, krediler… Ancak bizim önceliğimiz, çok hızlı bir şekilde finansmana ulaşmaktı. Arayışımız sürerken, Youtube’da Tuğer Akkaya'nın kanalına konuk olan bir satıcının konuşmasına denk geldik. WorqCompany ile yürüttüğü işbirliğinin faydalarından ve sağladığı kolaylıktan bahsetmesinden sonra WorqCompany ile iletişime geçtik. Çok hızlı bir dönüş aldık ve bize ürünleri olan “E-Ticaret Finansmanı”ndan bahsettiler. Sizin için tedarikçinizden ürünlerinizi satın alıyorlar ve sizler de size özel hazırlanan ödeme planı ile sattıkça geri ödüyorsunuz. Bu model ile stok gücümü artırmanın yanı sıra birçok avantaj da sağladım. Örneğin kendi sermaye gücümle 5 ürün alabilecekken, onlar benim için 15 ürün satın alarak tedarikçimden toplu ürün alımından kaynaklı daha uygun fiyat ile ürünlerimi sağladılar. Kısacası hem daha yüksek hacimlerle alım yaparak daha uygun birim fiyatlarına ürünlerimi tedarik ettim, hem de banka kredilerindeki gibi beklememe gerek kalmadan ihtiyacım olan ürün finansmanından faydalandım. 

   WorqCompany sayesinde 1 ay içinde stok gücümüzü ve çeşitliliğimizi 2 katına çıkardık. Böylece artan satış hacmimizi, stok hacmimizi artırarak yakaladık. E-ticaret finansmanı sayesinde satışlarımız artarak, mağazamız büyüyerek kendimizden emin bir şekilde pazaryerlerindeki gücümüzü artırıyoruz. WorqCompany E-ticaret Finansmanı sayesinde ne bir müşterimizi kaybettik, ne bir kötü yorumla karşılaştık ne de pazaryerlerinde yerimizi kaybettik; aksine daha da güçlenerek yolumuza devam ettik.

Mağazayı ziyaret edin.


Büyüme Hİkâyelerİ

Diğer Büyüme Hikayeleri

Cindiy

"...Pazaryerimi büyütmem için kullandığım gelir paylaşımlı E-Ticaret Finansmanı ile aylık ciro ortalamamı 3’e katlayarak 1,5 milyon ₺’ye çıkardım!"

Devamını Okuyun

For You Moda

“Biz, Türkiye’nin önde gelen giyim markalarından biri olmak için çıktığımız e-ticaret yolculuğunda adımlarımızı WorqCompany ile güçlendirdik. 5 ayda 3 kez gelir paylaşımlı E-Ticaret Finansmanı kullanımı ile Trendyol ve Hepsiburada mağazamız %40 oranında büyüdü.”

Devamını Okuyun
E-Tİcaret Fİnansmanı

Siz de E-Ticaret Finansmanı ile İşini Büyütenler Arasında Yerinizi Alın