Girişimcilik

Sanal Ofis Nedir?

Sanal Ofis Nedir?

Son yıllarda sektöre yeni adım atan girişimcilerden kurumsal firmalara kadar birçok şirket adres ve diğer giderlerde tasarruf yapabilmek için sanal ofis kullanmaya başladı. Özellikle şirket kuruluşu aşamasındaki maliyetleri düşürmek için daha çok sanal ofis tercih ediliyor. Ayrıca her gün ofis kullanmak zorunda olmadan işlerini online olarak yürütenler arasında da sanal ofis bir trend.

Sanal Ofis

Peki, sanal ofis nedir? Sanal ofis, sizin ihtiyaçlarınız için hazır kurulu bir ofis alanının yasal adresiniz olarak gösterilme hizmetidir. Bu sayede ofislerin temizlik, kira, bakım-onarım gibi yüksek maliyetlerinden kurtularak, kargo karşılama hizmetimizle posta ve kargolarınızın karşılandığı, müşterilerinize sunabileceğiniz prestiji yüksek bir adrese sahip olursunuz.

Sanal Ofisler En Çok Kimler Tarafından Kullanılıyor?

Sanal ofisler öncelikli olarak şirket kuruluşu sırasında maliyetlerini azaltmak isteyenler tarafından tercih ediliyor. Özellikle şirket kuruluş giderleri arasından mobilya masraflarını çıkarmak isteyenler sanal ofis kiralıyor. Ayrıca serbest çalışan girişimciler, esnek çalışanlar, işlerini ofisten değil de online olarak yürütenler dahil olmak üzere, her şirket tipi için sanal ofis konseptinin bugünlerde yükselen bir popülaritesi var. Tabii bu trendin bir diğer sebebi de dijitalleşme. Dijitalleşme sayesinde birçok iş kolu uzaktan yönetilebilir duruma geldi. Bu sayede şirket kuruluşlarında sanal ofis daha sık tercih edilmeye başladı.

Prestijli lokasyonlar, müşterilerinizle kuracağınız güven ilişkilerinizde önemli bir yer tutar. WorqCompany olarak sanal ofis hizmetimizle İstanbul’da prestiji yüksek bir lokasyon olan Akasya AVM’yi şirket adresiniz olarak gösterme fırsatı veriyoruz. Ayrıca WorqCompany’nin sanal ofisleriyle network’ünüzü genişletme fırsatı da yakalarsınız. Üstelik bunları maliyetlerinizi kısarak yapabilirsiniz.

WorqCompany’nin Sanal Ofis Avantajları

WorqCompany’den aylık 199 TL gibi çok uygun bir bedelle edinebileceğiniz sanal ofis hizmeti, size başka avantajlar da sunuyor. Yasal tebligat adresi, posta karşılama hizmetleri, toplantı odası kullanımlarında %20 indirim, etkinlikler ve indirimli eğitimler WorqCompany’nin sanal ofis hizmetini tercih etmeniz için sebeplerden sadece bazıları.

Stopaj ödemeden, İstanbul’un en prestijli lokasyonlarından birinde çok uygun fiyatlarla şirket adresinizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca Akasya AVM gibi prestiji yüksek bir lokasyonda görünen adresiniz ile müşteriniz üzerinde güçlü bir ilk izlenim bırakabilirsiniz. Sanal ofislerimizin sunduğu bir diğer avantaj da güvenliktir. İş adresinizi ev adresiniz olarak göstermeyerek, ev adresinizin herkesçe bilinir hale gelmesini engelleyebilirsiniz.

Sanal ofisimiz sayesinde hızla gelişen WorqCompany topluluğunun bir parçası olabilir, hazır bir network’ün avantajlarından hızlıca yararlanmaya başlayabilirsiniz. Konusunda uzman danışmanlarımızdan ve profesyonel destek ekibimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Tercihinize göre aylık kontrat imzalayarak ve gerekli evrak süreçlerinizi kurye ile tamamlayarak size, sanal ofis üyeliğinizi dilediğiniz an dilediğiniz yerden başlatacak kolaylığı da sunuyoruz.

Başa Dön