ETKİNLİKler

WORLDEF, Ankara E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı

WORLDEF, Ankara E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı 7 Mart’ta gerçekleşti.

ŞEHİR
Ankara
LOKASYON
The Ankara Hotel
TARİH
7 Mart, 2023

Uluslararası E-Ticaret Platformu’nun (WORLDEF) düzenlemiş olduğu Ankara E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı, 7 Mart’ta The Ankara Hotel’de gerçekleşti. WORLDEF Genel Müdür Yardımcısı Hasan Basri Demir’in açılış konuşması ile başlayan konferansta, e-ticaret ve e-ihracat farkındalığı yaratmak için ekosistemin profesyonelleri çeşitli sunumlar yaptı ve e-ihracat tecrübelerini paylaştı.

Diamond sponsor olarak destekçisi olduğumuz Ankara E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı’nda İş Geliştirme Müdürümüz Tuğçe Yapıcı, Türkiye’de ilk ve tek olarak uygulanan gelir paylaşımlı WorqCompany E-Ticaret Finansmanı’mızın, e-ticaret pazaryeri satıcılarına sağlamış olduğu avantajları anlattı. Aynı zamanda katılımcılar ile hem standımızda hem de B2B eşleşme masalarında birebir görüşmeler yaparak WorqCompany hakkında detaylı bilgiler aktardık.

2.000’ün üzerinde katılımcının yer aldığı konferansta keynote sunumlarının ardından Perakende 5.0 Geleneksel ve Dijital Perakendenin Sentezi, Metaverse ile İnternetin Yeni Çağında E-Ticaret ve Amerika'da E-Ticaret konulu paneller gerçekleşti. E-ticaret ve e-ihracat alanında faaliyet gösteren ya da girişimde bulunmak isteyenler için yol haritası sunan WORLDEF Bölgesel Konferansları Bursa, İzmir, Ankara, Kayseri ve Eskişehir’de devam edecek. WorqCompany olarak bu bölgesel konferanslarda sizlerle buluşmaya devam edeceğiz. 

Worq Etkİnlİkler

Diğer Etkinlikler

8-10 Haziran 2023

10.World E-Commerce Forum

WORLDEF’in düzenlediği, Avrupa'nın en büyük e-ticaret ve e-ihracat etkinliği İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşti.

Devamını Okuyun
7 Mart, 2023

Ankara E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı 2023

WORLDEF’in düzenlediği Ankara E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı’na davetlimizsiniz.

Devamını Okuyun
E-Tİcaret Fİnansmanı

Siz de E-Ticaret Finansmanı ile İşini Büyütenler Arasında Yerinizi Alın