HAKKIMIZDA

E-Ticaret Mağazalarının Büyümelerini Hızlandırmak için Buradayız

WorqCompany, E-Ticaret mağazalarının daha ivmeli büyümesini mümkün kılmak ve hedeflerine ulaşmasını hızlandırmak için burada!

WorqCompany AKASYA AVM
HİKâYEMİZ

Türkiye’de Bir İlk

WorqCompany olarak 2019 yılında E-Ticaret kurucularına ilk satışlarını yapma süreciyle başlayan yolculuklarında ihtiyaçları olan şirket kuruluşu, kuruluş danışmanlığı, muhasebe süreç yönetimi, ortak adres hizmetlerini tek elden veren ilk oyuncu olarak Türkiye'de hikayemize başladık.

Yola birlikte çıktığımız E-Ticaret kurucularını daha iyi tanıdık, nasıl işledikleri ve sermayeyi nasıl kullandıkları konusundaki ihtiyaçlarını anladık ve 2022 yılında Türkiye’de bir ilk olan Gelir Paylaşımlı E-Ticaret modelini onlar için geliştirdik.

Şimdi E-Ticaret kurucularına büyürken işletme sermayelerinin yetersiz olduğu noktada onlara işletme sermayesi desteği sağlayarak büyümelerini hızlandırıyoruz ve yolculuklarında daima yanlarındayız.

E-Ticaret işletmelerine gelir paylaşımına dayalı işletme desteği, kurucularımızın girişim sermayesi yatırımları deneyiminin, küçük işletmeler için alternatif bir büyüme modeli oluşturma hedefiyle doğmuştur.  

WorqCompany, 2013 yılından beri yatırım ve girişimcilik alanında faaliyet gösteren idacapital'in bir portföy şirketidir. idacapital Türkiye’nin ilk ve tek sosyal etki fonu olmakla birlikte, gelir paylaşımına dayalı e-ticaretin de Türkiye'de ilk yatırımcısı olmuştur.

WorqCompany, kendi segmentinde Türkiye'de ilk olmuş, dünyada ise büyüyen E-Ticaret piyasasında önemli bir oyuncu olmak misyonu ile çalışmaktadır. Geniş ve güçlü bir yatırımcı bazına sahip olan WorqCompany her geçen gün büyüyen iş hacmi ve altyapısı ile E-Ticaret satıcılarının önemli bir iş ortağı konumundadır.

“Bana en uygun finansman tutarını belirlediler, ürünlerimi benim adıma satın aldılar, stoklarımı yenilettiler. Böylece E-Ticaret mağazam için kesintisiz bir stok sağlamış oldum. Stoksuz kalıp kampanyalara yetişemediğim dönemler, iptal etmek zorunda kaldığım satışlar ve mağaza puanımın düşme riski, yeni ve çeşitli ürün yelpazesine ulaşamadığım günler... Hepsi geride kaldı. %50 artışla işlerim beklemediğim oranda büyümüş oldu. İyi ki WorqCompany ekibi ile tanışmış ve yola beraber çıkmışım.”

Abdullah Vergili
Organikji
BİZE KATILIN

Kariyerinizi Hızlandırmak İster Misiniz? 🚀

Hem Türkiye'de hem de dünya çapında büyük bir tutkuyla mücadele eden çok işbirlikçi bir
ekibe katılacaksınız. Bu dünyada doğru olanı yapmaya ve her insana değer veren bir kültür
yaratmaya kararlıyız. İş gücümüzün gücü, burada olmamızın ana sebebidir ve
başarımıza en büyük katkıyı sağlayan unsurdur.