Sıkça Sorulan Sorular

Yukarıdaki bilgi al formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Evet. Uzman ekibimizin değerlendirmesi sonucu olumlu olursa faydalanabilirsiniz.

20.000 TL + KDV tutarında bir ürün tedariğini şirketiniz için sağlayabiliriz. Daha sonra alacağınız tedarik tutarları ödeme ve satış performanslarınıza göre değişecektir.

30 ile 60 gün arasında, size uygun şekilde belirlenen ödeme planıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hayır. Bu hizmetin bir kredi sunmaması, finansman desteği sağlaması sebebiyle, tarafınıza herhangi bir nakit ödemesi yapılmayacak, ürünleriniz tedarikçinizden bizim tarafımızdan sizin yerinize satın alınacak ve size teslim edilecektir.

Evet. Ancak faturanız kesilmiş olduğundan erken ödeme indiriminden yararlanma imkanı bulunmamaktadır.

Evet. WorqCompany müşterileri, Anında Ticaret Finansmanı’ndan daha uygun maliyetle faydalanabilecekler.

Şirket kuruluşu, şirket taşıma, ofis çözümleri, vergi danışmanlığı ve dijital çözümler gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sunuyoruz.

Kurmak istediğiniz işe en uygun şirket türünü uzmanlarımızla birlikte belirledikten sonra, iş modelinize en uygun hizmet paketini satın alarak, işinizi büyütmenizi hedefliyoruz. E-ticaret, startup, serbest meslek gibi farklı ihtiyaçlara yönelik paketlerimizi inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Akasya AVM ofisimizdeki ortak çalışma alanı ya da toplantı odalarını kullanmak için bireysel ya da kurumsal olarak üye olabilirsiniz. Ek olarak özel ofislerimizi inceleyebilir, belirli bir süreyle kiralayabilirsiniz.

WorqCompany, şirket kuruluşu, ön muhasebe, muhasebeci yönetimi, vergi ve e-ticaret danışmanlığı gibi hizmetlerin yanı sıra, müşterilerin işini büyütmesini önemser. WorqCompany müşteri özel etkinlikleriyle, diğer şirket sahipleriyle tanışabilir, iş network’ü oluşturabilirsiniz. Ek olarak, müşterilere özel eğitim ve etkinliklere katılarak hem işinizi büyütür, hem de farklı ekosistem oyuncularıyla tanışırsınız. 

Anlaşmalı kurumlardan size özel tanımlanan indirimlerle hem bireysel, hem de kurumsal olarak avantajlı fırsatlardan yararlanırsınız. 

Nakit, kredi kartı ya da havale/EFT ile ödeme yapabilirsiniz.

Paketlerimizdeki bütün hizmetler şirketinizin ihtiyaçlarınıza uygun çözümlere göre hazırlanıyor. En doğru paketlere ulaşabilmek için paket dahilindeki hizmetleri kişiselleştirebilirsiniz. Size özel paketler hakkında bilgi almak için iletişim formunu doldurabilirsiniz.

WorqApp üzerinden toplantı odası rezervasyonu yapabilir, güncel eğitim ve etkinlikleri görüntüleyebilirsiniz. Şirketinizin finansal durumunu, bilançolarını ve faturalarınızı görüntüleyebilir, Anında Ticaret Finansmanı’na başvurabilirsiniz.

Hayır, sadece yıllık paket ücretini ödersiniz, bunun dışında herhangi başka bir ödeme yapmazsınız.

Evet, sanal ofis ödemeleriniz gider olarak gösterilebilmektedir.

Evet, şirket kuruluşunu kendiniz gerçekleştirebilirsiniz. Fakat şirket kuruluşundan, geliştirmeye ve ofis çözümlerine kadar tüm hizmetlerimizden en iyi fiyat garantimizle yararlandığınız takdirde maliyet ve hizmet avantajınız olacaktır. Şirketiniz için gereken tüm hizmetleri tek bir platformdan almanız şirketinizin gelişme sürecini kolaylaştıracak ve hızlandıracaktır.

Hangi şirket türünde faaliyet göstereceğinize karar veremediyseniz, iletişim formunu doldurarak uzmanlarımızdan destek alabilir veya konuyla ilgili blog yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Muhasebeci Yönetimi Hizmetimiz, dijital altyapı kalite kontrolünü yaptığımız ve olumlu geri dönüşler aldığımız üçüncü taraf bağımsız muhasebe şirketleri aracılığıyla gerçekleşir. Süreç yönetimi ve vergi danışmanlığı hizmetleri olarak özetlenebilir. Süreç yönetimi sunduğumuz dijital beyan ve raporlama altyapısı, WorqApp uygulamamız aracılığıyla yapılır. Platformumuzu kullanan muhasebe şirketleri ile aranızda hızlı ve dijital bir iletişim olmasını sağlar.

Muhasebecinizden gelen finansal raporları grafiklerle destekleyerek web tabanlı WorqFinance uygulamamızda sunuyoruz. Böylece finansal durumunuzu periyodik olarak takip edebilirsiniz.