Sıkça Sorulan Sorular

Şirket kuruluşu, şirket taşıma, ofis çözümleri, vergi danışmanlığı ve dijital çözümler gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sunuyoruz.

Bir fikriniz varsa ve sıfırdan bir şirket kurmak istiyorsanız ya da mevcut şirketinizin türünde, yasal adresinde, operasyonlarında değişikliğe gitmek istiyorsanız size uygun çözümler sunuyoruz.

Ofis kullanımı için, kurumsal (limited, anonim veya şahıs şirketi olarak) üye olabileceğiniz gibi bireysel üye de olabilirsiniz. Modern paylaşımlı ofislerimizi, sizlere hazır ofis, toplantı odaları ve etkinlik mekanları sunuyoruz.

İşinize dair her şey WorqCompany için önemlidir. Sunduğumuz hizmetleri kullanan tüm şirketler WorqCompany ekosisteminin bir parçası olup, diğer üye şirketlerle bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Böylece sosyalleşmenin ötesinde gerçekten işinizi büyütmeye yönelik bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Kredi kartı ile vadeli ödemeler yapabilirsiniz. Farklı ödeme seçeneklerini ve size özel indirimleri öğrenmek için iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Paketlerimizdeki bütün hizmetler şirketinizin ihtiyaçlarınıza uygun çözümlere göre hazırlanıyor. En doğru paketlere ulaşabilmek için paket dahilindeki hizmetleri kişiselleştirebilirsiniz. Size özel paketler hakkında bilgi almak için iletişim formunu doldurabilirsiniz.

WorqApp üzerinden üyelere özel hizmetlere ve WorqFinance uygulaması ile dijital finansal bilgilere erişebildiğiniz dijital çözümlerimiz bulunmaktadır. Platformumuza üye olduğunuzda tüm dijital çözümlerimize giriş bilgileriniz size iletilecektir.

Hayır, sadece yıllık paket ücretini ödersiniz, bunun dışında herhangi başka bir ödeme yapmazsınız.

Evet, sanal ofis ödemeleriniz gider olarak gösterilebilmektedir.

Evet, şirket kuruluşunu kendiniz gerçekleştirebilirsiniz. Fakat şirket kuruluşundan, geliştirmeye ve ofis çözümlerine kadar tüm hizmetlerimizden en iyi fiyat garantimizle yararlandığınız takdirde maliyet ve hizmet avantajınız olacaktır. Şirketiniz için gereken tüm hizmetleri tek bir platformdan almanız şirketinizin gelişme sürecini kolaylaştıracak ve hızlandıracaktır.

Hangi şirket türünde faaliyet göstereceğinize karar veremediyseniz, iletişim formunu doldurarak uzmanlarımızdan destek alabilir veya konuyla ilgili blog yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Muhasebeci Yönetimi Hizmetimiz, kalite kontrolünü yaptığımız ve olumlu geri dönüşler aldığımız üçüncü taraf bağımsız muhasebe şirketleri aracılığıyla gerçekleşir. Süreç yönetimi ve vergi danışmanlığı hizmetleri olarak özetlenebilir. Süreç yönetimi sunduğumuz dijital beyan ve raporlama altyapısı, WorqFinance uygulamamız aracılığıyla yapılır. Platformumuzu kullanan muhasebe şirketleri ile aranızda hızlı ve dijital bir iletişim olmasını sağlar.

Muhasebecinizden gelen finansal raporları grafiklerle destekleyerek web tabanlı WorqFinance uygulamamızda sunuyoruz. Böylece finansal durumunuzu periyodik olarak takip edebilirsiniz.