"...Pazaryerimi büyütmem için kullandığım gelir paylaşımlı E-Ticaret Finansmanı ile aylık ciro ortalamamı 3’e katlayarak 1,5 milyon ₺’ye çıkardım!"
Hİkâye

Cindiy

"...Pazaryerimi büyütmem için kullandığım gelir paylaşımlı E-Ticaret Finansmanı ile aylık ciro ortalamamı 3’e katlayarak 1,5 milyon ₺’ye çıkardım!"

MüşterİMİZ
Mikail CAN Cindiy / Kurucu
sektör
E-Ticaret
hİzmet/ürün
Giyim
kuruluş tarİhİ
2020

%278 Büyüme Elde Ettim

Yaklaşık 1 senedir WorqCompany ile çalışıyorum. Pazaryeri mağazamı geliştirmem ve büyütmem için sundukları gelir paylaşımlı E-Ticaret Finansmanı sayesinde mağazamın aylık ortalama cirosunu 500.000 ₺’den, 1.500.000 ₺’ye, yani tam 3 katına çıkardım.


Nisan ayında 1127 adet ürün satışı yaparken, Mayıs ayı içerisinde bu sayıyı 4650 ürüne çıkarmamla elde ettiğim %278’lik büyüme sadece ciro olarak değil, birim satışı ve stok süreçleriyle alakalı mağazamın gelişimimi gözler önüne seriyor.


11 defa kullandığım gelir paylaşımlı E-Ticaret Finansmanı ile birlikte WorqCompany’i birçok firmaya ve arkadaşıma tavsiye ettim. Herhangi bir sorun yaşamamanın yanı sıra, tüm arkadaşlarımdan tam not alması, firma ve sektör gözetmeden tecrübelerini ortaya koyuşları beni çok etkiledi.


Mağazayı ziyaret edin.

Büyüme Hİkâyelerİ

Diğer Büyüme Hikayeleri

For You Moda

“Biz, Türkiye’nin önde gelen giyim markalarından biri olmak için çıktığımız e-ticaret yolculuğunda adımlarımızı WorqCompany ile güçlendirdik. 5 ayda 3 kez gelir paylaşımlı E-Ticaret Finansmanı kullanımı ile Trendyol ve Hepsiburada mağazamız %40 oranında büyüdü.”

Devamını Okuyun

Ökkeş Ağca

“...Tecrübeleriyle yolumu aydınlatan WorqCompany ekibiyle çıktığım bu yolculukta ihtiyacım olduğu an sağladıkları gelir paylaşımlı E-Ticaret Finansmanını 2 defa kullanarak, birlikte pazaryerimin sürdürülebilirliği hatta büyümesi yönünde önemli adımlar attık.”

Devamını Okuyun
E-Tİcaret Fİnansmanı

Siz de E-Ticaret Finansmanı ile İşini Büyütenler Arasında Yerinizi Alın