“Biz, Türkiye’nin önde gelen giyim markalarından biri olmak için çıktığımız e-ticaret yolculuğunda adımlarımızı WorqCompany ile güçlendirdik. 5 ayda 3 kez gelir paylaşımlı E-Ticaret Finansmanı kullanımı ile Trendyol ve Hepsiburada mağazamız %40 oranında büyüdü.”
Hİkâye

For You Moda

“Biz, Türkiye’nin önde gelen giyim markalarından biri olmak için çıktığımız e-ticaret yolculuğunda adımlarımızı WorqCompany ile güçlendirdik. 5 ayda 3 kez gelir paylaşımlı E-Ticaret Finansmanı kullanımı ile Trendyol ve Hepsiburada mağazamız %40 oranında büyüdü.”

MüşterİMİZ
Ercan GÖK
sektör
E-Ticaret
hİzmet/ürün
Giyim
kuruluş tarİhİ
2019

E-Ticarette Sihirli Bir El
For You ile “Senin için moda!” diyerek kadın-erkek ve çocuk giyim sektöründe başlattığımız e-ticaret serüvenimize, ilk günkü heyecanımızla devam ediyoruz.
Trendyol ve Hepsiburada mağazalarımızda bir süre sonra ürünler müşterilerimiz tarafından beğenilmeye ve ilgi görmeye başladı. Ardından siparişler arttı ve talebi karşılamakta güçlük çekmeye başladık.

E-ticaret sektöründeki arkadaşlarım beni çok iyi anlayacaktır. Satışların artması bir yandan mutluluk ve heyecan verirken bir yandan da sorumlulukları artırır ve finans açısından da endişe doğurur. Biz tam da böyle bir endişe içindeyken tanıştık WorqCompany ile! İhtiyacımız olduğu bir zamanda, mağaza analizimizi yaparak ihtiyaçlarımızı tespit etti. Bize uygun finansman modeli belirledi ve tıpkı sihirli bir el gibi çözüm kazandırdı.

3 kez gelir paylaşımlı E-Ticaret Finansmanı kullandık ve mağazamız sadece 5 ayda %40 oranında büyüdü. Bu finansman modeli ürün alımında kârlılık oranımızı artırdı. WorqCompany ürünlerimizi bizim yerimize tedarikçimizden toptan satın aldığı için piyasa şartlarından ayrıştık ve ciddi oranda kâr sağladık.

Bugün, müşterilerimizin taleplerini günden güne artan bir heyecan ile karşılıyor ve finansman açısından herhangi bir problem yaşamıyoruz. Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olmak amacıyla ilerlediğimiz bu yolculukta, adımlarımızı WorqCompany ile attıkça daha da büyüyeceğimize eminim.

Türkiye’de e-ticaret sektörünün canlılığı için böyle destek alabileceğimiz bir firmanın olduğunu henüz bilmeyen meslektaşlarım varsa bence iyi bir adım atmanın tam sırası. WorqCompany, e-ticaret için büyük bir şans. Destekleri için tüm WorqCompany ekibine teşekkür ederiz.


Mağazayı ziyaret edin.

Büyüme Hİkâyelerİ

Diğer Büyüme Hikayeleri

Cindiy

"...Pazaryerimi büyütmem için kullandığım gelir paylaşımlı E-Ticaret Finansmanı ile aylık ciro ortalamamı 3’e katlayarak 1,5 milyon ₺’ye çıkardım!"

Devamını Okuyun

Ökkeş Ağca

“...Tecrübeleriyle yolumu aydınlatan WorqCompany ekibiyle çıktığım bu yolculukta ihtiyacım olduğu an sağladıkları gelir paylaşımlı E-Ticaret Finansmanını 2 defa kullanarak, birlikte pazaryerimin sürdürülebilirliği hatta büyümesi yönünde önemli adımlar attık.”

Devamını Okuyun
E-Tİcaret Fİnansmanı

Siz de E-Ticaret Finansmanı ile İşini Büyütenler Arasında Yerinizi Alın