ETKİNLİKler

Oniki E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı

Kurucu Ortağımız Anıl Gökçen Körpınar, Oniki E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı’nda WorqCompany'i anlattı.

ŞEHİR
İstanbul
LOKASYON
Zorlu PSM
TARİH
20 Haziran, 2022

Geliştirdiği teknolojisi ve hazırladığı yenilikçi konsepti ile iş dünyasında sıklıkla yapılmakta olan fiziki ya da online konferansları, hem katılımcılar hem de sponsor firmalar adına daha verimli ve eğlenceli hale getiren Oniki’nin 20 Haziran 2022’de Zorlu PSM’de düzenlediği E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı’nda platin sponsor olarak yer aldık. 

Etkinlikte katılımcıların işlerine ve kendilerine maksimum fayda sağlayabileceği yapay zeka destekli B2B eşleşmeler gerçekleşirken, birbirinden değerli konuklar sektöre dair bilinmeyenleri, yeni teknolojileri ve verimli çözümleri katılımcılar ile paylaştı.

Kurucu Ortağımız Anıl Gökçen Körpınar’ın da konuşmacılar arasında yer aldığı etkinlikte WorqComany’i, e-ticaret satıcılarına e-ticaret finansman desteği vererek sağladığımız faydaları, lojistik alanda sunduğumuz çözümleri anlattı. Konuşmanın tamamı için aşağıdaki video’yu izleyebilirsiniz.

Worq Etkİnlİkler

Diğer Etkinlikler

1 Aralık 2022

WORLDEF, Denizli E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı

WORLDEF, Denizli E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı 1 Aralık’ta gerçekleşti.

Devamını Okuyun
28-29-30 Eylül, 2022

WORLDEF, 9. World E-Commerce Forum İstanbul

34’ten fazla ülkeden gelen 10.000 kişinin katılımı ile gerçekleşen e-ticaretin davosu WORLDEF, 9. World E-Commerce Forum İstanbul'daydık.

Devamını Okuyun
E-Tİcaret Fİnansmanı

Siz de E-Ticaret Finansmanı ile İşini Büyütenler Arasında Yerinizi Alın