ETKİNLİKler

WORLDEF, 9. World E-Commerce Forum İstanbul

34’ten fazla ülkeden gelen 10.000 kişinin katılımı ile gerçekleşen e-ticaretin davosu WORLDEF, 9. World E-Commerce Forum İstanbul'daydık.

ŞEHİR
İstanbul
LOKASYON
WOW Kongre Merkezi
TARİH
28-29-30 Eylül, 2022

E-ticaretin davosu olarak bilinen WORLDEF, 9. World E-Commerce Forum İstanbul 28-29-30 Eylül 2022 tarihinde, 43 sponsor, 40’tan fazla yatırımcı fon, 200’den fazla konuşmacı ve 34’ten fazla ülkeden gelen 10.000 kişinin katılımı ile gerçekleşti. 

Eşleştirme sistemi sayesinde birçok farklı alanda ürün ve hizmet sunan katılımcılarla doğrudan iletişim kurmaya, e-ticaret satıcılarına işini uluslararası pazaryerlerine genişletmeye, küresel iş ağını geliştirmeye, farklı vizyon edinmeye ve en önemlisi Türkiye’nin e-ticaret potansiyeline yönelik farkındalık yaratmaya imkân veren bu etkinlikte diamond sponsor olarak yer almaktan gurur duyuyoruz. 

WORLDEF tarafından düzenlenen etkinlikte WorqCompany Satış Müdürü Tuğçe Yapıcı, Pazarlama Müdürü Uğur Özer, E-Ticaret Büyüme ve Finansman Müdürü Fatih Özdemir konuşmacılar arasında yer alırken, WorqCompany Kurucu Ortağı Cem Baytok’un “E-Ticaret Finansmanı” üzerine yaptığı konuşma dikkatleri üzerine çekti. Konuşmanın tamamı için aşağıdaki video’yu izleyebilirsiniz.

Worq Etkİnlİkler

Diğer Etkinlikler

8-10 Haziran 2023

10.World E-Commerce Forum

WORLDEF’in düzenlediği, Avrupa'nın en büyük e-ticaret ve e-ihracat etkinliği İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşti.

Devamını Okuyun
7 Mart, 2023

WORLDEF, Ankara E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı

WORLDEF, Ankara E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı 7 Mart’ta gerçekleşti.

Devamını Okuyun
geLİR PAYLAŞIMLI E-Tİcaret

Sen de Gelir Paylaşımlı E-Ticaret ile
İşini Büyütenler Arasında Yerini Al