Türkiye’de Şirketinizi Kurun ve E-Ticaretinize  Devam Edin!

Gümrük Müdürlüğü Talimatı’nın Mikro İhracata Etkisi

  • Bu talimata göre artık mikro ihracat işlemleri proforma fatura ile gerçekleştirilemeyecek. 
  • Gönderi paketinizin içerisinde bulunan ürünlerin tanımlarının faturanıza doğru şekilde yazılması gerekiyor.
  • Ayrıca yurt dışından ithal edilerek mikro ihracata konu edilen ürünlerde ithalat beyannamesinin ve alım faturalarının ibrazı zorunlu hale getirildi.
  • Numune gönderilerinde de fatura düzenlenmesi zorunlu hale getirildi.
Hİzmetlerİmİz

Türkiye’de Şirket Kuruluşu ve
Muhasebe Süreç Yönetimi

Şirket Kuruluşu
E-Ticarete hemen başlamanız için profesyonel ekibimiz ile şirket kuruluşu ve tüm süreci biz sizin adınıza planlarken, siz sadece işinize odaklanabilirsiniz.
E-Dönüşüm
Satışlarınız sonrası ihtiyaç duyacağınız e-fatura kullanmaya başlamanız için Mali Mühür ve E-İmza başvuru süreçlerinizde de size destek oluruz.
Muhasebe Süreç Yönetimi
Platformumuzu kullanan 3. taraf mali müşavirlerden alacağınız muhasebe sürecinizin yönetimi ile sınırlı profesyonel hizmet ile, siz işinizi büyütmeye daha çok zaman ayırabilirsiniz.
Danışmanlık
Bünyemizde yer alan e-ticaret, vergi ve dış ticaret danışmanlarımızdan alacağınız destek ile işinizi daha profesyonel bir şekilde ilerletebilirsiniz.
E-tİcaret Şİrket Kuruluşu Hakkında

Sıkça Sorulan Sorular

Worqcompany e-ticarete yönelik hangi hizmetleri sunuyor?
Şirket kuruluşu, şirket taşıma, ofis çözümleri, e- ticaret finansmanı, vergi danışmanlığı ve dijital çözümler gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sunuyoruz.
WorqCompany ofislerini nasıl kullanırım?
Akasya AVM ofisimizdeki ortak çalışma alanı ya da toplantı odalarını kullanmak için bireysel ya da kurumsal olarak üye olabilirsiniz. Ek olarak özel ofislerimizi inceleyebilir, belirli bir süreyle kiralayabilirsiniz.
WorqCompany'de hangi yöntemlerle ödeme yapabilirim?
Nakit, kredi kartı ya da havale/EFT ile ödeme yapabilirsiniz.
Sanal ofis paketi satın aldığımda kira ve stopaj öder miyim?
Hayır, sadece yıllık paket ücretini ödersiniz, faturalı hizmet aldığınız için stopaj doğmaz.
Sanal ofis ödememi gider gösterebilir miyim?
Evet, sanal ofis ödemeleriniz gider olarak gösterilebilmektedir.
Şirket kuruluşunu kendim halledebilir miyim, WorqCompany ile kurmak benim için avantajlı olacak mı?
Evet, şirket kuruluşunu kendiniz gerçekleştirebilirsiniz. Fakat şirket kuruluşundan, geliştirmeye ve ofis çözümlerine kadar tüm hizmetlerimizden en iyi fiyat garantimizle yararlandığınız takdirde maliyet ve hizmet avantajınız olacaktır. Şirketiniz için gereken tüm hizmetleri tek bir platformdan almanız şirketinizin gelişme sürecini kolaylaştıracak ve hızlandıracaktır.
WorqCompany şirket paketlerinin içeriği nedir?
Kurmak istediğiniz işe en uygun şirket türünü uzmanlarımızla birlikte belirledikten sonra, iş modelinize en uygun hizmet paketini satın alarak, işinizi büyütmenizi hedefliyoruz.
E-ticaret ihtiyaçlarına yönelik paketlerimizi inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz.
WorqCompany müşterisi olmanın avantajları nedir?
İşinizi büyütmek için ihtiyacınız olan tüm çözümleri tek bir platform ve profesyonel bir ekip ile temin edersiniz.
WorqCompany, şirket kuruluşu, muhasebeci yönetimi, vergi ve e-ticaret danışmanlığı gibi hizmetlerin yanı sıra, müşterilerin işini büyütmesini önemser. WorqCompany e-ticaret müşterileri için sunduğu e-ticaret finansmanı hizmeti ile işinizi büyütmenizi sağlar. Müşterilerine sunduğu özel etkinlikleriyle, diğer şirket sahipleriyle tanışabilir, iş network’ü oluşturabilirsiniz. Ek olarak, müşterilere özel eğitim ve etkinliklere katılarak hem işinizi büyütür, hem de farklı ekosistem oyuncularıyla tanışırsınız.
Anlaşmalı kurumlardan size özel tanımlanan indirimlerle hem bireysel, hem de kurumsal olarak avantajlı fırsatlardan yararlanırsınız.
WorqCompany'de kendi ihtiyaçlarıma göre esnek bir şirket paketi oluşturabilir miyim?
Paketlerimizdeki bütün hizmetler şirketinizin ihtiyaçlarınıza uygun çözümlere göre hazırlanıyor. En doğru paketlere ulaşabilmek için paket dahilindeki hizmetleri kişiselleştirebilirsiniz. Size özel paketler hakkında bilgi almak için iletişim formunu doldurabilirsiniz.
Şirket türleri arasındaki farklar nelerdir ve hangisini tercih etmeliyim?
Hangi şirket türünde faaliyet göstereceğinize karar veremediyseniz, iletişim formunu doldurarak uzmanlarımızdan destek alabilir veya konuyla ilgili blog yazımızı buradan okuyabilirsiniz.
Muhasebeci yönetimi hizmetinin kapsamı nedir ve süreç yönetimi nasıl işler?
Muhasebeci Yönetimi Hizmetimiz, dijital altyapı kalite kontrolünü yaptığımız ve olumlu geri dönüşler aldığımız üçüncü taraf bağımsız muhasebe şirketleri aracılığıyla gerçekleşir. Süreç yönetimi ve vergi danışmanlığı hizmetleri olarak özetlenebilir.