"...Hayallerimi gerçekleştirmek için çıktığım bu yolculukta Gelir Paylaşımlı E-Ticaret ve rehberim WorqCompany ile karşılaştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum."
Hİkâye

Astradevs

"...Hayallerimi gerçekleştirmek için çıktığım bu yolculukta Gelir Paylaşımlı E-Ticaret ve rehberim WorqCompany ile karşılaştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum."

MüşterİMİZ
Gökhan Sarı
sektör
E-Ticaret
hİzmet/ürün
Kozmetik
kuruluş tarİhİ
2022

E-Ticaret Rehberim WorqCompany

Kozmetik sektörü, e-ticaretin en gözde alanlarından biri olduğundan dolayı sürdürülebilir bir pazaryeri mağazası oluşturmak kolay bir iş değil.

Kendi pazaryerimi açmayı düşünürken, WorqCompany ile tanışmam ve ardından bu süreci birlikte yönetmeye başlamamız ile birlikte pazaryeri macerama 2022’de başladım. 

Pazaryeri mağazamı kurarken daha önceki deneyimleri ve pazaryeri ile ilgili yenilikçi fikirlerini bir araya getirerek tıpkı bir rehber gibi yanımda olmalarının yanı sıra, 3 kez Gelir Paylaşımlı E-Ticaret iş birliği saplayarak, rakiplerimin bir adım önüne geçmemin önünü açtılar. Ben, WorqCompany'den hem Gelir Paylaşımlı E-Ticaret hem de muhasebe hizmeti alıyorum. Şirket kuruluşundan şirketimi büyütme sürecimin hemen hemen her anında yanımda oldular. "WorqCompany'den aldığım bu kapsamlı işbirliği olmadan olur muydu?" sorusunu düşünmek istemediğim bir iş ortaklığına sahibiz. Yepyeni bir ürün tedariği modelini deneyimleyerek e-ticarette büyümek isteyen herkese öneriyorum. İş birliğimizin devamlılığını diliyorum

Büyüme Hİkâyelerİ

Diğer Büyüme Hikayeleri

Cindiy

"...Pazaryerimi büyütmem için kullandığım Gelir Paylaşımlı E-Ticaret ile aylık ciro ortalamamı 3’e katlayarak 1,5 milyon ₺’ye çıkardım!"

Devamını Okuyun

For You Moda

Gelir Paylaşımlı E-Ticaret’i 3 kez kullandık ve mağazamız sadece 5 ayda %40 oranında büyüdü

Devamını Okuyun
geLİR PAYLAŞIMLI E-Tİcaret

Sen de Gelir Paylaşımlı E-Ticaret ile
İşini Büyütenler Arasında Yerini Al