"...Hayallerimi gerçekleştirmek için çıktığım bu yolculukta gelir paylaşımlı E-Ticaret Finansmanı ve rehberim WorqCompany ile karşılaştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum."
Hİkâye

Astradevs

"...Hayallerimi gerçekleştirmek için çıktığım bu yolculukta gelir paylaşımlı E-Ticaret Finansmanı ve rehberim WorqCompany ile karşılaştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum."

MüşterİMİZ
Gökhan Sarı
sektör
E-Ticaret
hİzmet/ürün
Kozmetik
kuruluş tarİhİ
2022

E-Ticaret Rehberim WorqCompany

Kozmetik sektörü, e-ticaretin en gözde alanlarından biri olduğundan dolayı sürdürülebilir bir pazaryeri mağazası oluşturmak kolay bir iş değil.

Kendi pazaryerimi açmayı düşünürken, WorqCompany ile tanışmam ve ardından bu süreci birlikte yönetmeye başlamamız ile birlikte pazaryeri macerama 2022’de başladım.


Pazaryeri mağazamı kurarken daha önceki deneyimleri ve pazaryeri ile ilgili yenilikçi fikirlerini bir araya getirerek tıpkı bir rehber gibi yanımda olmalarının yanı sıra, 3 kez gelir paylaşımlı E-Ticaret Finansmanı sağlayarak, rakiplerimin bir adım önüne geçmemin önünü açtılar. Ben, WorqCompany'den hem gelir paylaşımlı E-Ticaret Finansmanı hem de muhasebe hizmeti alıyorum. Şirket kuruluşundan şirketimi büyütme sürecimin hemen hemen her anında yanımda oldular. "WorqCompany'den aldığım bu kapsamlı iş birliği olmadan olur muydu?" sorusunu düşünmek istemediğim bir iş ortaklığına sahibiz. Yepyeni bir finansman modelini deneyimleyerek e-ticarette büyümek isteyen herkese öneriyorum. İş birliğimizin devamlılığını diliyorum.

Büyüme Hİkâyelerİ

Diğer Büyüme Hikayeleri

Ökkeş Ağca

“...Tecrübeleriyle yolumu aydınlatan WorqCompany ekibiyle çıktığım bu yolculukta ihtiyacım olduğu an sağladıkları gelir paylaşımlı E-Ticaret Finansmanını 2 defa kullanarak, birlikte pazaryerimin sürdürülebilirliği hatta büyümesi yönünde önemli adımlar attık.”

Devamını Okuyun

Nazhel

“...WorqCompany’nin entegrasyonu ile Trendyol ve Hepsiburada mağazalarımda satışlarım 5600 üründen 14600 ürüne çıktı ve mağazam 6 ayda %100’ün üzerinde bir büyüme sağladı.”

Devamını Okuyun
E-Tİcaret Fİnansmanı

Siz de E-Ticaret Finansmanı ile İşini Büyütenler Arasında Yerinizi Alın