“...WorqCompany’nin entegrasyonu ile Trendyol ve Hepsiburada mağazalarımda satışlarım 5600 üründen 14600 ürüne çıktı ve mağazam 6 ayda %100’ün üzerinde bir büyüme sağladı.”
Hİkâye

Nazhel

“...WorqCompany’nin entegrasyonu ile Trendyol ve Hepsiburada mağazalarımda satışlarım 5600 üründen 14600 ürüne çıktı ve mağazam 6 ayda %100’ün üzerinde bir büyüme sağladı.”

MüşterİMİZ
Batıhan TUNALI
sektör
E-Ticaret
hİzmet/ürün
Gıda Sektörü
kuruluş tarİhİ
2020

Farklı Pazaryerlerine Doğru

E-Ticaret, artık hepimiz için vazgeçilmez bir yer. Alışverişlerimizin çoğunu artık bu mağazalardan yapıyoruz.

Ben de pekmez, tahin ve helva gibi ürünlerin üretimini gerçekleştirdiğim fabrikamı, e-ticaret sektörüne taşımak ve her aşamasında özenle ilgilendiğim bu ürünleri Türkiye’nin her yerine ulaştırmak istedim.

WorqCompany, e-ticaret sektörü hakkında daha çok deneyim kazanmamı sağladı ve bu dünyada büyümek için neler yapmam gerektiği konusunda beni bilgilendirdi. Trendyol mağazam için ihtiyaçları tespit ettik ve gereken iyileştirmelerin ardından Hepsiburada mağazası için harekete geçtik.

6 ayda 5 kez gelir paylaşımlı E-Ticaret Finansmanı kullandım, satışlarım 5600 üründen 14600 ürüne çıktı ve mağazam 6 ayda %100’ün üzerinde bir büyüme sağladı. Şimdi, Pazarama’da da satış yapıyorum ve ürünlerimi birden fazla pazaryerinde Türkiye’nin her yerine kolaylıkla ulaştırabiliyorum.

Hedeflerime doğru ilerlememe, sorularıma yanıt bulmama ve mağazamı pazaryerlerinde canlandırmam için bana destek veren tüm WorqCompany çalışanlarına teşekkür ederim.

Mağazayı ziyaret edin.

Büyüme Hİkâyelerİ

Diğer Büyüme Hikayeleri

Ökkeş Ağca

“...Tecrübeleriyle yolumu aydınlatan WorqCompany ekibiyle çıktığım bu yolculukta ihtiyacım olduğu an sağladıkları gelir paylaşımlı E-Ticaret Finansmanını 2 defa kullanarak, birlikte pazaryerimin sürdürülebilirliği hatta büyümesi yönünde önemli adımlar attık.”

Devamını Okuyun

Astradevs

"...Hayallerimi gerçekleştirmek için çıktığım bu yolculukta gelir paylaşımlı E-Ticaret Finansmanı ve rehberim WorqCompany ile karşılaştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum."

Devamını Okuyun
E-Tİcaret Fİnansmanı

Siz de E-Ticaret Finansmanı ile İşini Büyütenler Arasında Yerinizi Alın